Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sam byl čistokrevný Čínský chocholatý pes. Zuzana Lockheed se Sama ujala před pěti lety. Jeho okolí jej nedokázalo přijmout a stal se z něj vzteklý pes. Zuzana ho tenkrát přijala na 48h na zkoušku. Žrádlo mu musela podstrčit vodu a žrádlo pod dvířky klece a rychle utéci. Postupem času se z něj stal její miláček, který měl přístup v jejím životě i domově prakticky kamkoliv. Bývalý Zuzanin partner jeho přítomnost neunesl a opustil je. Avšak fotografie Sama a Zuzky na internetu zaujala jiného muže, který je nynějším partnerem Zuzany Lockheed a pomáhá ji překonat ztrátu Sama, která je pro ni velmi těžká.ijýáiá

ghnjnzSam se stal slavným poté, co třikrát po sobě (poprvé v roce 2003) obdržel v Kalifornské Sonomě titul "Nejošklivější zvíře světa". Účinkoval v mnoha pořadech. Vystupoval japonské televizi, v novozélandském rozhlase, objevil se na stránkách britského bulvárního listu Daily Mirror i v talk-show Donalda Trumpa. Na cestách přespával v nejluxusnějších hotelích. Smrt mu zabránila v chystaném vystupování v programu televize Discovery o nejošklivějších druzích zvířat. Dokázal vyvolat nekontrolovatelný smích i odpor. Svým zjevem a hlavně tím, jak zasáhl do života Zuzany, oslovoval i mnoho jiných lidí v různých životních situacích. Její láska, cit a úcta i k té nejnepřitažlivější duši na světě, pohla srdci mnohých.

Sam zemřel 18. listopadu v necelých 15ti letech. Zprávy o jeho smrti putovaly během krátké doby do všech koutů světa a Zuzana Lockheed přijala E-maily z vyjádřením soustrasti a tím, jak se Sam dotýkal lidí, z celého světa.

Zdroj: http://interesting.blog.cz/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Olivia Holt, 5. 3. 2013 18:18)

Hallo, my name is Olivia Holt, I am TV celebrite.Tha dog on the photo is a nice.
I love ANIMALS.And I wery love Justin Bieber....

Nejkrásnější pejsek na světě...

(Milovnice zvířat Katka, 26. 10. 2009 12:34)

Že je ten pejsek ošklivý???Kdo to řek ať jde (někam)protože je úplně boží...já bych si ho hned vzala!!!Moluju psi!VŠECHNY!

cus

(honza, 2. 7. 2009 16:16)

zas tak neni oslivy aspon je slavny

Není ošklivý

(Betynka, 21. 11. 2008 19:06)

Mě se nezdá ošklivý... aspoň něco má hezkého... je slavný že je jediný takvýhle(vzhledově)

hello

(Betulka, 16. 11. 2007 21:44)

je to chudak ale fakt je o skaredej pejsek!!!!

aoj

(Simča, 10. 10. 2006 18:55)

tak to je hustý.. Spokojená sasenka?? :-) ne fakt máš to tu pěkný asi sem budu chodit častej... tak papapa