Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Libanonu je mužům dovoleno mít sex se zvířaty, ale ta zvířata musí být samičky. Sex se zvířetem mužského pohlaví může být trestán i smrtí.

V Bahrainu je lékaři-muži dovoleno vyšetřovat ženské genitálie, ale nesmí na ně hledět přímo. Je mu dovoleno sledovat pouze jejich odraz v zrcadle. ( hlavně ať si dává majzla na zkreslení v zrcadle )

Muslimové se nesmí přímo dívat na genitálie mrtvoly. To se také vztahuje na zaměstnance pohřební služby; pohlavní orgány zemřelého musí být neustále zakryty cihlou nebo kusem dřeva.

Trest za masturbaci v Indonésii je snětí hlavy.

V Guamu jsou muži se zvláštním povoláním - objíždějí venkov a deflorují mladé panny, které jim za svůj první sexuální zážitek dokonce platí. Důvod: podle guamských zákonů se panny nesmějí vdávat.

V Hong Kongu může podvedená žena zabít svého cizoložnického manžela, musí to ale udělat holýma rukama. Oproti tomu jeho milenka může být zabita jakýmkoli způsobem.

V Anglickém Liverpoolu je prodavačkám dovoleno chodit nahoře bez, ale pouze v obchodech s tropickými rybičkami.

V Kolumbijském Cali je ženě dovoleno mít sex pouze se svým mužem a když je to poprvé, musí být v pokoji přítomná její matka jako svědek celého aktu.

V bolivijském Santa Cruz je pro muže ilegální mít sex s ženou a její dcerou zároveň.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

porno sex

(jasmina, 28. 11. 2009 9:48)

mam rada sex delal bich to aji ze psem ale nezalezi skim to delata ale hlavne at mam kokot v durce ne
jaj jjjjj kourila bisem nekomu jaj jsem adrzana aaaahhh dejte mi nekdo do ditki :d

sex

(kshsg, 7. 4. 2008 15:11)

Chtělo byto sex obrazky